crosssearch

Olympia Village

Řecko, Samos

Poloha: jednotlivé domky tvoří harmonický celek a vytvářejí malou středomořskou vesničku. Jsou doslova zahaleny zelení a stále kvetoucími květinami a keři. Jednotlivé vilky jsou propojeny kamenem vydlážděnými uličkami. Poloha vesničky je velmi výhodná. Na pláž se dostanete...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: jednotlivé domky tvoří harmonický celek a vytvářejí malou středomořskou vesničku. Jsou doslova zahaleny zelení a stále kvetoucími květinami a keři. Jednotlivé vilky jsou propojeny kamenem vydlážděnými uličkami. Poloha vesničky je velmi výhodná. Na pláž se dostanete pohodlnou cestou asi za 5 minut a centrum starého města je také nedaleko.

Ubytování: ve vesničce je celkem 22 apartmánů, které jsou velmi dobře a pohodlně vybaveny a každý je trochu jiný. Mají vždy 1 ložnici se 2 lůžky a obývací část s gaučem, který se dá rozložit v kvalitní lůžko. Část apartmánů je mezonetového typu a část je klasického typu. Součástí vybavení je sprcha, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizace. V hlavní budově vesničky je recepce s barem, malá společenská místnost a snídárna.

Hodnocení: příjemné a prostorné ubytování Vám poskytne pohodlí a výborné služby. Klidné prostředí a přitom blízkost pláže i centra je bezesporu výhodou tohoto ubytování.

Vzdálenost od pláže: cca 95 m.

Vzdálenost od centra městečka: cca 150 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000