crosssearch

Krásná studia Nikos s bazénem a velmi příjemnou prázdninovou atmosférou a zahradou se nachází v letovisku Potokaki, na okraji malebného přístavního městečka Pythagorion. Do centra Pythagorionu, vzdáleného necelé 2 km, s mnoha historickými památkami, starým hradem, přístavem a...

Konečná cena za osobu od: 12 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA

Krásná studia s bazénem a velmi příjemnou prázdninovou atmosférou a zahradou se nachází v letovisku Potokaki, na okraji malebného přístavního městečka Pythagorion. Do centra Pythagorionu, vzdáleného necelé 2 km, s mnoha historickými památkami, starým hradem, přístavem a antickými archeologickými nalezišti, se dostanete pohodlně místními autobusy, které jezdí několikrát denně. Dále máte možnost navštívit blízký chrám bohyně Héry v Ireonu (cca 5 km).

VYBAVENÍ

Recepce, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bezdrátové připojení na internet, plážový bar s možností občerstvení (nápoje, snack), plážový volejbal.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžková studia jsou vybavena koupelnou (WC, sprcha), ledničkou, kuchyňským koutem( vařič, základní nádobí), televizí, bezpečnostní schránkou (za poplatek), klimatizací (za poplatek).

STRAVOVÁNÍ

Vlastní, možnost stravování v restauracích a tavernách letoviska Potokaki.

PLÁŽ

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází hned u plážového baru, necelých 15 m od Vašeho ubytování. Pláž a plážový bar dělí od studií místní velmi málo frekventovaná komunikace. Lehátka a slunečníky za poplatek. Plážový volejbal zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000