crosssearch
Obrázek není k dispozici

Hotel ve stylu řecké vesničky leží na svahu a poskytuje tak úžasné výhledy do okolí a na město Pythagorion. Nejbližší nákupní možnosti, taverny a bary jsou vzdáleny cca 1,5 km. Několikrát denně jezdí do Pythagorionu hotelový minibus, který klienti mohou zdarma využívat....

Konečná cena za osobu od: 11 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel ve stylu řecké vesničky leží na svahu a poskytuje tak úžasné výhledy do okolí a na město Pythagorion. Nejbližší nákupní možnosti, taverny a bary jsou vzdáleny cca 1,5 km. Několikrát denně jezdí do Pythagorionu hotelový minibus, který klienti mohou zdarma využívat. Letiště je cca 5 km. 

Pláž

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 600 m od hotelu. Cesta na pláž vede z mírného kopce. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Od hotelu jezdí několikrát denně minibus (zdarma) na krásnou pláž Potokaki.

Pokoje

Pokoje s centrální klimatizací (1. 7.-31. 8.)mají koupelnu se sprchou a WC, fén, telefon, bezpečnostní schránku (za poplatek cca 1,3 EUR/den), miniledničku (zdarma) a balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

Polopenze formou kontinentálního bufetu.  

www.mykalihotel.com  

Popis

Velmi přátelský hotel vystavěn v tradičním ostrovním stylu a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci a bar. V příjemné zahradě plné olivovníků a citronovníků je sluneční terasa s pěkným bazénem. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je ve všech veřejných prostorech hotelu zdarma.

Sport a zábava

Tenis (během dne) a dětské hřiště zdarma. 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 248 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000