crosssearch

Marina

Řecko, Samos

Nová a dobře vybavená vilka má velmi atraktivní polohu. Pokud budete volit toto ubytovaní, budete mít na dosah nejkrásnější pláž této oblasti. Vilka je doslova vklíněna do svahu nad krásnou pláží Tsamadou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nová a dobře vybavená vilka má velmi atraktivní polohu. Pokud budete volit toto ubytovaní, budete mít na dosah nejkrásnější pláž této oblasti.

Poloha

vilka je doslova vklíněna do svahu nad krásnou pláží Tsamadou. Na pláž se dostanete lesní pěšinkou jen za pár minut. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky a v krajní části pláže se můžete koupat i bez plavek. U pláže Tsamadou jsou 2 taverny a další taverna Marina je nedaleko komunikace, která pak pokračuje do blízkého Kokkari. Do Kokkari můžete jet i místní autobusovou linkou.

Ubytování

vilka je nová a ve 3 podlažích naleznete moderně vybavené apartmány, které jsou buď pro 2 osoby nebo pro 2 dospělé až se 2 menšími dětmi. Apartmány v přízemí jsou nejprostornější a mají výhled do zahrady a do olivového sadu. Apartmány v 1. a 2. patře jsou vhodné pro 2 osoby nebo pro 2 osoby s dítětem a mají výhled na moře nebo částečný výhled na moře zastíněný zelení. Jsou vybaveny sprchou, WC, obytnou kuchyňkou (včetně vařiče, el. trouby a lednice). V apartmánech naleznete TV/SAT, klimatizaci, kávovar a sejf (za příplatek). U domu je místo na zaparkování, dobře udržovaná zahrada a v nejvyšším podlaží prostorná terasa s krásným výhledem na moře.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 140 m.
Vzdálenost od Kokkari: cca 3 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000