crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Marin

Řecko, Samos (zobrazit na mapě) mapa

Dům Marin leží v klidném prostředí uprostřed zahrad. Na oblázkovou pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty. Nákupní možnosti a taverny jsou ještě blíže. Starobylé centrum městečka je v dosahu asi 6 minut.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

dům Marin leží v klidném prostředí uprostřed zahrad. Hned v sousedství je dům majitelů. Na oblázkovou pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty. Nákupní možnosti a taverny jsou ještě blíže. Starobylé centrum městečka je v dosahu asi 6 minut.

Ubytování

standardně zařízená dvoulůžková studia jsou v 1. patře. V některých studiích lze vyžádat přistýlku. Apartmány jsou prostorné s 1 ložnicí a s rozkládacím gaučem, který vytvoří další 2 pohodlná lůžka. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky). Balkóny směřují do okolní zástavby a do zahrad. Ve vile si můžete vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Hodnocení

jednoduchá, ale účelně vybavená studia se snadným dosahem pláže a centra městečka budou vyhovovat všem, kteří mají rádi klidné prostředí.

Vzdálenost od pláže: cca 150 m.

Vzdálenost od starého centra: cca 400 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000