crosssearch

Poloha: malá vilka stojí nedaleko vilky Arabela v mírném svahu v řadě s dalšími domky podobného typu. Dole v přízemí bydlí majitelé, v sousedních domcích místní obyvatelé. Na pláž a do centra městečka se dostanete snadno po schodech, které vedou středem starého města přímo k...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: malá vilka stojí nedaleko vilky Arabela v mírném svahu v řadě s dalšími domky podobného typu. Dole v přízemí bydlí majitelé, v sousedních domcích místní obyvatelé. Na pláž a do centra městečka se dostanete snadno po schodech, které vedou středem starého města přímo k pobřežní promenádě s tavernami a bary. Nejbližší pláž je ve východní části městečka Kokkari.

Ubytování: jednoduché studio s manželskou postelí (140 cm) je v 1. patře. Je vzdušné a z užšího dlouhého balkónu je výhled na moře a hory přes střechy starého města Kokkari. Studio je vybaveno sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a stropním ventilátorem.

Hodnocení: jednoduché ubytování v romantickém prostředí starého města, kde lze pozorovat život místních obyvatel, s dobrým dosahem pláží a centra starého města.

Vzdálenost od pláže: cca 180 m.

Vzdálenost od centra: cca 140 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000