crosssearch

Poloha: starší vila, která prošla rekonstrukcí, stojí v mírném svahu ve staré části Kokkari v uličce, která vede do centra města. Na pláž, která je u východního výběžku Kokkari, i do centra se dostanete asi za 6 min. Ubytování: vila je členitá a jejím středem vede schodiště,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: starší vila, která prošla rekonstrukcí, stojí v mírném svahu ve staré části Kokkari v uličce, která vede do centra města. Na pláž, která je u východního výběžku Kokkari, i do centra se dostanete asi za 6 min.

Ubytování: vila je členitá a jejím středem vede schodiště, které pomyslně rozděluje dům na 2 části. Studia a apartmány jsou prostorné a velmi příjemně zařízené. Studia jsou se 2 nebo 3 lůžky a apartmány mají 1 ložnici a obývací kuchyň s dalším lůžkem a rozkládacím gaučem. Z některých balkónů je výhled do hor a na záliv, terasy některých studií jsou situovány poblíž schodiště. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), kávovarem a stropním ventilátorem. Ve vilce je malá recepce. Velmi příjemná majitelka se pečlivě stará o své hosty.

Hodnocení: velmi pěkné ubytování v romantickém místě starého města, se snadným přístupem do centra i k pláži.

Vzdálenost od pláže: cca 190 m.

Vzdálenost od centra: cca 150 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000