crosssearch

Lemos

Řecko, Samos

Obrázek není k dispozici

Poloha: malý útulný hotel má výjimečnou polohu. Stojí na okraji oblázkové pláže a současně v blízkosti obchodního a společenského centra městečka. Na pláž se dostanete rychle po kamenném schodišti a na hlavní pobřežní promenádu po kamenném můstku. Blízkost centra však nikterak...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: malý útulný hotel má výjimečnou polohu. Stojí na okraji oblázkové pláže a současně v blízkosti obchodního a společenského centra městečka. Na pláž se dostanete rychle po kamenném schodišti a na hlavní pobřežní promenádu po kamenném můstku. Blízkost centra však nikterak nenarušuje relativně klidné prostředí hotelu.

Ubytování: pokoje i suity jsou příjemně vybaveny. Pokoje jsou pro 2 osoby, suity mají oddělenou ložnici od obývací části a mohou zde být ubytovány 2 až 3 dospělé osoby nebo i 4členná rodina s malými dětmi (rozkládací gauče). Pokoje a suity jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, TV, telefonem a balkónem. Všechny pokoje i suity mají krásný výhled na moře. V hotelu je recepce a malý bar. Můžete si zde vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Stravování: rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu.

Hodnocení: malý příjemný komorní hotel s vynikající polohou bude vyhovovat všem, kteří mají rádi soukromí, blízkost pláže a centra městečka.

Vzdálenost od pláže: cca 20 m.

Vzdálenost od centra: cca 60 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000