crosssearch

Moderní, pečlivě udržovaný apartmánový komplex Kyma na jihozápadě ostrova pod úpatím pohoří Kerkis má pěknou polohu, asi 200 metrů od dlouhé písčito-oblázkové pláže. V letovisku Votsalakia se nachází tradiční taverny a obchůdky se zbožím denní potřeby.

Konečná cena za osobu od: 14 850 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Moderní, pečlivě udržovaný apartmánový komplex na jihozápadě ostrova pod úpatím pohoří Kerkis má pěknou polohu, asi 200 metrů od dlouhé písčito-oblázkové pláže. V letovisku Votsalakia se nachází tradiční taverny a obchůdky se zbožím denní potřeby.

Vybavení

Velký sladkovodní bazén a dětský bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek. K vybavení patří kromě restaurace také tenisové kurty, volejbalové hřiště, stolní tenis a malé dětské hřiště.

Ubytování

Apartmány pro 3-4 osoby mají obývací ložnici s kuchyňským koutem vybaveným ledničkou, mikrovlnnou troubou, toustovačem, kávovarem a varnou konvicí, oddělenou ložnici pro dvě osoby, koupelnu se sprchou, WC a vysoušečem vlasů. Součástí vybavení je satelitní televize, DVD přehrávač a trezor. Všechny apartmány mají balkon nebo terasu. Pronájem dětské postýlky bez poplatku, klimatizace za poplatek.
Ubytování je vhodné pro 2 dospělé osoby a dvě děti anebo 3 dospělé osoby a jedno dítě.

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně.

Relaxační pobyty

Spa centrum s krytým bazénem, vířivkou a saunou nabízí výběr relaxačních masáží a dalších kosmetických služeb.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 51 termínů

Celkem 51 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000