crosssearch

Golden Sun

Řecko, Samos

Čtyři vilky jsou situovány v zeleni velmi blízko centra. V bezprostředním okolí je dobře udržovaná zahrada s nejrozmanitějším středomořským rostlinstvem. Pohodlně a velmi rychle se dostanete jak na oblázkovou pláž, tak i do centra městečka Kokkari.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

čtyři vilky jsou situovány v zeleni velmi blízko centra. V bezprostředním okolí je dobře udržovaná zahrada s nejrozmanitějším středomořským rostlinstvem. Pohodlně a velmi rychle se dostanete jak na oblázkovou pláž, tak i do centra městečka Kokkari. Přesto, že je ubytování tak blízko centra, dá se vzhledem k záplavě zeleni předpokládat klidné prostředí.

Ubytování

standardně zařízená studia jsou v přízemí nebo v 1. patře. Mají 2 lůžka nebo velkou manželskou postel. Jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), telefonem, rádiem, klimatizací, sejfem (za příplatek) a balkónem nebo terasou. Golden Sun působí velmi příjemně, jednotlivé domky obrostlé zelení jsou propojeny kamennými cestičkami a nepůsobí stísněně. K hotelu patří recepce s barem a jídelna.

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně je servírovaná - dárek Viamare nebo za příplatek (platba na místě).

Hodnocení

velmi příjemné ubytování v zeleni s dobrým dosahem centra městečka a pláže.

Vzdálenost od pláže: cca 280 m.

Vzdálenost od centra městečka: cca 150 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000