crosssearch

Glycorissa Beach

Řecko, Samos (zobrazit na mapě) mapa

Výjimečná poloha hotelu ve svahu pokrytém olivovníky a borovicemi nabízí nádherný panoramatický výhled na blankytnou hladinu Egejského moře a protilehlé břehy Turecka. Důraz na tradiční rodinný přístup zde jde ruku v ruce s typickou řeckou pohostinností a vše dohromady...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Výjimečná poloha hotelu ve svahu pokrytém olivovníky a borovicemi nabízí nádherný panoramatický výhled na blankytnou hladinu Egejského moře a protilehlé břehy Turecka. Důraz na tradiční rodinný přístup zde jde ruku v ruce s typickou řeckou pohostinností a vše dohromady navozuje atmosféru té pravé prázdninové nálady, která slibuje strávení ideální odpočinkové dovolené.

Poloha

Velmi pěkný a příjemný hotelový komplex respektující přírodní ráz krajiny je umístěný ve svahu cca 6 km od letiště, přibližně 3 km od městečka Pythagorion s množstvím obchůdků, barů a restaurací a cca 50 m od menší písečnooblázkové pláže.

Vybavení

Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a přilehlých bungalovů. V hlavní budově je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v recepci (zdarma), restaurace, restaurace a la carte, bar, bar u bazénu, bar na pláži, bazén, dětský bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), dětské hřiště,TV místnost, biliár, masáže a kadeřnictví (za poplatek). Možnost pronájmu aut, motorek nebo jízdních kol.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma v období 1.7 - 31.8.) a vybaveny TV/SAT, chladničkou, telefonem a trezorem (za poplatek). Dětská postýlka na vyžádání (za poplatek).

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu. Možnost dokoupení obědů nebo večeří.

Pláž

Krásná oblázková pláž umístěná v zátoce cca 50 m od hotelu byla oceněna Modrou vlajku za čistotu. Slunečníky, lehátka a bar na pláži za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000