crosssearch

Kapacita: 11 pokojů v hlavní budově a 74 bungalovů Komplex bungalovů hotelu Fito Bay, postavený v typickém egejském architektonickém stylu, je obklopen krásně upravenou zahradou plnou zeleně a barevných květů. Leží přímo na pláži Potokaki, kde mnozí turisté objevili dobré...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 11 pokojů v hlavní budově a 74 bungalovů

Komplex bungalovů hotelu Fito Bay, postavený v typickém egejském architektonickém stylu, je obklopen krásně upravenou zahradou plnou zeleně a barevných květů. Leží přímo na pláži Potokaki, kde mnozí turisté objevili dobré podmínky ke šnorchlování. Hned za hotelem se nachází jezero, jehož léčivé minerální vody se vlévají přímo do moře. Své jméno dostal podle místní věštkyně Fito, která předpověděla narození slavného ostrovana – matematika Pythagora. Jeho socha se nachází v přístavu města Pythagorio, které je vzdáleno pouhých 800 m od hotelu a nabízí množství zábavy i nákupů. Výhodou je také krátký transfer z letiště.

Ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky nebo třetího lůžka, koupelna (sprcha/WC), centrální klimatizace, lednička, telefon, rádio, TV/SAT, balkón nebo terasa s výhledem do pestrobarevné hotelové zahrady.

Vybavení: vstupní hala s recepcí, místnost na snídaně s terasou, samoobslužná taverna (v době oběda), taverna, bar, plážový bar, velký bazén se sladkou vodou, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a v celém areálu hotelu zdarma. Na široké pláži najdete stín pod stromy nebo pod slunečníky. Lehátka, slunečníky a vodní sporty jsou na pláži za poplatek.

Stravování: rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu. Možnost doobjednat večeře v hotelové taverně s osvědčenou kuchyní.

Náš Názor: Vynikající poloha – přímo na pláži, blízko do centra města, velký bazén, upravená zahrada, chutná kuchyně – za dobré ceny. Potokaki Beach je jednou z pláží, které byla několikrát udělena modrá vlajka – ocenění, které dostanou jen skutečně upravované a čisté pláže.

www.fitobay.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000