crosssearch

Doryssa Seaside Resort

Řecko, Samos (zobrazit na mapě) mapa

Kapacita: 177 pokojů v hlavní budově a 125 bungalovů Tento hotelový rezort určitě není třeba nijak zvlášť představovat našim příznivcům a stálým klientům. Hotel Doryssa Bay je neodmyslitelnou součástí naší nabídky na ostrově Samos již od začátku. Do letní sezóny 2007...

Konečná cena za osobu od: 19 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 177 pokojů v hlavní budově a 125 bungalovů

Tento hotelový rezort určitě není třeba nijak zvlášť představovat našim příznivcům a stálým klientům. Hotel Doryssa Bay je neodmyslitelnou součástí naší nabídky na ostrově Samos již od začátku. Do letní sezóny 2007 vstupuje s novým jménem a byl z velké časti zrekonstruován. Leží přímo na písečné pláži Potokaki beach, která je místy smíšená s menšími oblázky, s příjemným stínem stromů a centrem vodních sportů. Má hotelovou část Doryssa Beach a část, která připomíná malou vesničku - Doryssa Village. Během procházky po atypickém komplexu bungalovů Doryssa Village narazíte také na skanzen s ukázkami tradičných řemesel (kovářská či řezbářská dílna, lisovna vína atd.) či na lidové muzeum. Kámen, hlína, dřevo jako symboly tradicí jsou v dokonalém kontrastu s moderními prvky a materiály využitými v exteriérech i uvnitř komplexu. Perfektní souhra barev květů a zeleně s barvami v interiérech dává tomuto resortu místy až nádech dokonalosti. Chodníkem u hlavní cesty, který je lemován antickými sloupy a vykopávkami, se po 700 m dostanete do čarovného městečka Pythagorio.

Ubytování: Doryssa Hotel – prostorné hotelové pokoje pro 2-3 osoby jsou v hlavní budově s výtahem, mají koupelnu (vana/WC), centrální klimatizaci, ledničku s minibarem, telefon, rádio, TV/ SAT, trezor za příplatek, balkón s výhledem na moře nebo na hotelový komplex a na pohoří. V hotelové části najdete také renovované junior suity, které poskytují ubytování pro max. 3 osoby. K dispozici jsou i plážové ručníky a na vyžádání dětská postýlka zdarma. Doryssa Village/bungalovy – tvoří jakousi samostatnou vesničku v řeckém stylu, s malým náměstím, kostelíkem, kavárnou, obchůdkem se suvenýry a minimarketem. Každý bungalov je jedinečný, odráží typickou architekturu všech koutů řeckého vnitrozemí i ostrovů. Skládá se z 1-3 studií pro 2-4 osoby (jedna místnost) a každé má samostatný vstup. Vybavené jsou jako hotelové pokoje, navíc mají malý kuchyňský koutek se základním vybavením. Některá mají výhled na moře.

Vybavení: recepce, moderní velmi estetická vstupní hala, lobby bar, směnárna, TV/ SAT místnost, internetový kout, 2 hlavní restaurace (pro hl. budovu a pro bungalovy), plážová taverna, snack bar u bazénu, piano bar, noční bar, kavárna, obchod se suvenýry, butiky, minimarkety, zlatnictví, kadeřnictví, čistírna, konferenční místnost, divadlo, lidové muzeum, kostelík, pokojový servis, bazén se sladkou vodou a skluzavkou, jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, tenis, stolní tenis, minigolf, mini fotbal, volejbal, biliard, fitness, sauna, masáže. Možnosti vodních sportů na pláži za poplatek - vodní skútry, vodní lyže, paragliding, windsurfing, banán, ringo a pestré večerní programy např. barbeque či folklórní večery. Pro děti velmi pestrý animační program, dětský bazén, dětské hřiště. Na vyžádání babysitting.

Stravování: americké snídaně formou bufetu – velmi široký výběr včetně jídel racionální výživy. Večeře – formou bufetu. Možnost výměny večeře za oběd podávaný v samoobslužné plážové taverně (přímo na místě).

Náš Názor: hotel je vytvořen s uměleckým citem a respektem pro architektonickou a kulturní tradici ostrova, s důrazem na nejmenší detaily. Sportovní aktivity na pláži, kulturní programy v areálu hotelu, vynikající kuchyně a hotelové služby na vysoké úrovni – to je dovolená o jaké se vám zdá. Tento hotel už několik let světoví touroperátoři i známé osobnosti řadí mezi 100 nejlepších hotelů v Evropě. Krátká vzdálenost od letiště Vám zaručí rychlý a pohodlný transfer.

Internetové stránky hotelu   www.doryssa.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1007 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000