crosssearch

Nově rekonstruovaný hotelový komplex tvořený dvoupatrovou hlavní budovou a bungalovy vybudovanými ve stylu tradiční řecké vesnice leží na břehu moře asi 1 km od městečka Pythagorion v blízkosti letiště, které má však pouze denní provoz. Součástí hotelu jsou i antické...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Nově rekonstruovaný hotelový komplex tvořený dvoupatrovou hlavní budovou a bungalovy vybudovanými ve stylu tradiční řecké vesnice leží na břehu moře asi 1 km od městečka Pythagorion v blízkosti letiště, které má však pouze denní provoz. Součástí hotelu jsou i antické archeologické vykopávky.

Vybavení hotelu
Restaurace s terasou, taverna, kavárna, bary, minimarket, kadeřnictví, zlatník, prodejna suvenýrů, přístup k internetu (za poplatek), hotelové divadélko, TV místnost, konferenční místnost, bazén se skluzavkou a dětskou sekcí, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu, sauna, fitness, masáže, dětské hřiště. Řecká vesnička má rovněž řemeslnické dílny, imitaci kostela, pekárny chleba a lisů na víno.

Pokoje
Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky mají buď výhled na moře nebo do zahrady. Klimatizace v provozu od 1.6. do 15.9. K dispozici jsou rovněž pokoje v bungalovech řecké vesničky. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, ledničku, SAT-TV, vysoušeč vlasů, pokojový trezor a balkon nebo terasu.

Stravování
Bufetové snídaně a večeře.

Sport a zábava
Tenis, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, minifotbal, vodní sporty na pláži, animace pro děti i dospělé a občas řecké večery s živou hudbou.

Pláž
Rozlehlá písčito-oblázková pláž lemovaná pásmem stinných stromů leží přímo před hotelem. Po krátkém oblázkovém úseku je ryze písčité dno. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000