crosssearch

Dimitris

Řecko, Samos

Poloha: dvoupatrový starší domek po rekonstrukci má ideální polohu a je postaven v typické ostrovní zástavbě. Nachází se nedaleko od oblázkové městské pláže a přitom přímo v centru města. Vzhledem k tomu, že stojí ve velmi úzké uličce bez provozu dopravních prostředků a od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: dvoupatrový starší domek po rekonstrukci má ideální polohu a je postaven v typické ostrovní zástavbě. Nachází se nedaleko od oblázkové městské pláže a přitom přímo v centru města. Vzhledem k tomu, že stojí ve velmi úzké uličce bez provozu dopravních prostředků a od místní komunikace jej odděluje další řada domů, dá se předpokládat klidnější prostředí.

Ubytování: v domě jsou studia pro 2 osoby - 2 v přízemí a 2 v 1. patře. Ve 2. patře je apartmán pro 3 osoby s 1 ložnicí se 2 lůžky a obývací částí s dalším lůžkem. Přímo z úzké uličky vcházíte do mezonetového apartmánu. V přízemí je obývací část se 2 lůžky a ložnice s dalšími 2 lůžky je v 1. patře, kam se dostanete po točitém schodišti. Z ložnice je východ na balkón. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky). V mezonetovém apartmánu je klimatizace (za příplatek). Balkóny studií a apartmánů směřují k moři, ale výhledu brání střechy sousedních domů. 2 studia v přízemí mají společnou terasu v zádním traktu domku. V domě lze vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Hodnocení: ubytování jednoduché, ale s vynikající polohou v romantické uličce staré zástavby městečka.

Vzdálenost od pláže: cca 40 m.

Vzdálenost od starobylého centra: cca 80 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000