crosssearch

Malý komorní pension stojí přímo na oblázkové pláži nedaleko centra města. Před domem je možné si pronajmout lehátka a slunečníky. Nevelké, ale velmi příjemně vybavené pokoje jsou ve 2. patře. V 1. patře jsou 2 pokoje s výhledem na moře a 2 pokoje situované do ulice a do hor.

Konečná cena za osobu od: 11 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

malý komorní pension stojí přímo na oblázkové pláži nedaleko centra města. Před domem je možné si pronajmout lehátka a slunečníky.

Ubytování

nevelké, ale velmi příjemně vybavené pokoje jsou ve 2. patře. V 1. patře jsou 2 pokoje s výhledem na moře a 2 pokoje situované do ulice a do hor. Tyto 2 pokoje nemají balkóny, ale pouze okno. Ve 2. patře jsou pokoje s krásným výhledem na moře. Hosté tohoto malého hotýlku si mohou užít i krásnou terasu ve 2. patře nebo v přízemí přímo na pláži. V suterénu je příjemný bar. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, sejfem, ledničkou a balkónem (kromě 2 pokojů).

Stravování

kontinentální rozšířená snídaně je podávána na terase hotelu.

Hodnocení

ta nejlepší poloha jakou si můžete představit činí toto ubytování velmi atraktivní. Velkou předností je krásný výhled na moře (kromě 2 pokojů) a přátelská atmosféra.

Vzdálenost od pláže: cca 10 m.

Vzdálenost od centra: cca 180 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 24 termínů

Celkem 24 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000