crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Christina

Řecko, Samos (zobrazit na mapě) mapa

Malý komorní pension stojí přímo na oblázkové pláži nedaleko centra města. Před domem je možné si pronajmout lehátka a slunečníky. Nevelké, ale velmi příjemně vybavené pokoje jsou ve 2. patře. V 1. patře jsou 2 pokoje s výhledem na moře a 2 pokoje situované do ulice a do hor.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

malý komorní pension stojí přímo na oblázkové pláži nedaleko centra města. Před domem je možné si pronajmout lehátka a slunečníky.

Ubytování

nevelké, ale velmi příjemně vybavené pokoje jsou ve 2. patře. V 1. patře jsou 2 pokoje s výhledem na moře a 2 pokoje situované do ulice a do hor. Tyto 2 pokoje nemají balkóny, ale pouze okno. Ve 2. patře jsou pokoje s krásným výhledem na moře. Hosté tohoto malého hotýlku si mohou užít i krásnou terasu ve 2. patře nebo v přízemí přímo na pláži. V suterénu je příjemný bar. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, sejfem, ledničkou a balkónem (kromě 2 pokojů).

Stravování

kontinentální rozšířená snídaně je podávána na terase hotelu.

Hodnocení

ta nejlepší poloha jakou si můžete představit činí toto ubytování velmi atraktivní. Velkou předností je krásný výhled na moře (kromě 2 pokojů) a přátelská atmosféra.

Vzdálenost od pláže: cca 10 m.

Vzdálenost od centra: cca 180 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000