crosssearch

dobře udržované ubytování zasazené do zeleně má vynikající polohu, je blízko pláže a centra městečka. Hotelový bazén je opravdu krásný a je odtud okouzlující výhled na hor

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotelové budovy jsou postaveny v údolí nedaleko oblázkové pláže. Na pláž se dostanete pohodlně, přejdete-li místní komunikaci, asi za 3 minuty. Hotelové budovy jsou umístěné v udržované zahradě v klidném prostředí. V Kokkari naleznete vše, co k dovolené u moře patří, kavárny, bary, obchody a taverny. Do starého centra Kokkari se dostanete pohodlnou chůzí asi za 10 minut.

Vzdálenost od pláže: cca 60 m.
Vzdálenost od centra: cca 600 m

Ubytování

hotel má centrální budovu s prostornou vstupní halou, recepcí a restaurací, kde se podávají snídaně. Je zde velká plazmová televize a možnost bezdrátového připojení na internet. K hotelu patří krásný bazén s dětským brouzdalištěm a s lehátky a slunečníky, odkud je výhled na hory. U bazénu je bar, kde si můžete dát nápoje a malé občerstvení. Pokoje jsou ve dvou budovách, které jsou obklopeny zelení a okrasnými keři. Většina pokojů má zastíněné terasy a balkóny směřující do zahrady a do zeleně. V hotelu jsou 2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (rozkládací gauč). Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, malou ledničkou, klimatizací (za příplatek), sejfem (za příplatek) a fénem.

Stravování

v hotelu je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

- možnost dokoupení večeří (taverna Kokoras)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000