crosssearch

Aspasia

Řecko, Samos

Kapacita: 8 studií a apartmánů Přibližně v centru letoviska Votsalakia odbočíte do úzké zelené aleje olivovníků a po 200 m se dostanete k apartmánovému domu Aspasia. Skládá se ze dvou menších budov, mezi kterými se pyšní bazén se sladkou vodou a s lehátky, která jsou pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 8 studií a apartmánů

Přibližně v centru letoviska Votsalakia odbočíte do úzké zelené aleje olivovníků a po 200 m se dostanete k apartmánovému domu Aspasia. Skládá se ze dvou menších budov, mezi kterými se pyšní bazén se sladkou vodou a s lehátky, která jsou pro hosty domu k dispozici zdarma. Apartmány/studia jsou 2-3-lůžkové. Trojlůžkové mají oddělenou ložnici – třetí postel se nachází ve velmi dobře vybavené kuchyňce (součástí je i trouba na pečení).

Všechny pokoje mají koupelnu/WC, balkón nebo terasu, možnost klimatizace za poplatek. Všechny apartmány s výjimkou dvou 2-lůžkových jsou umístěny na poschodí. Společné posezení v zahradě před domem dává hostům možnost podělit se o každodenní zážitky. Cestou k pláži, která je vzdálena 350 m, objevíte tavernu Muses s výbornou domácí stravou. Dům Aspasia je vhodný pro ty, kteří preferují klidnější dovolenou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000