crosssearch

Virginia Family Suites

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Tento hotelový komplex byl nově vybudován v roce 2006 a skládá se ze dvou menších budov umístěných v krásné zahradě, jen cca 150 m od pláže. Hotel se nachází v letovisku Kalithea, jen cca 600 m od jeho centra s bary, obchody a tavernami. Od hlavního města Rhodos je hotel...

Konečná cena za osobu od: 11 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento hotelový komplex byl nově vybudován v roce 2006 a skládá se ze dvou menších budov umístěných v krásné zahradě, jen cca 150 m od pláže. Hotel se nachází v letovisku Kalithea, jen cca 600 m od jeho centra s bary, obchody a tavernami. Od hlavního města Rhodos je hotel vzdálen jen cca 5 km. Od letiště je hotel vzdálen cca 25 km. Oficiální kategorie 4*.

Vybavení

K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, 3 venkovní bazény se slunečníky a lehátky, dětský bazén, restaurace, bar, Internet, trezory, stolní tenis, parkoviště, autobusová zastávka cca 100 m od hotelu.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, Internet, WiFi, trezor.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, dětské postýlky na vyžádání.

Pláž

cca 150 m od pláže

Ubytování

Velice vkusně, nově a moderně zařízené pokoje disponují vlastním sociálním zařízením s WC, telefonem, sat TV, trezorem, lednicí, WiFi, balokonem nebo terasou.

Stravování

All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, občerstvení během dne v uvedených hodinách. Rozsah a časy stravování v rámci All Incluisve podléhají vnitřním směrnicím hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1110 termínů

Celkem 1110 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000