crosssearch

Na místní pláži ve Faliraki, pouze cca 1,9 km od dlouhé písečné pláže. Zastávka linkového autobusu se nachází přímo u hotelu,...

Hotel jsme osobně navštívili...
Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Na místní pláži ve Faliraki, pouze cca 1,5 km od dlouhé písečné pláže. Zastávka linkového autobusu se nachází přímo u hotelu, umožňuje spojení na pláž, do centra města, kde je řada možnosti nákupů a zábava. Dále spojení do města Rhodos (cca 13 km) a Lindos (cca 35 km). Aquapark cca 4 km.

Vybavení hotelu

Tento účelně řešený hotelový komplex se 125 ubytovacími jednotkami Vám nabízí přijímací halu s recepcí, trezory k pronajmutí, TV místnost, internet (za poplatek), bar a minimarket. K venkovnímu vybavení hotelu patří plavecký bazén, obklopený opalovacími terasami s travnatým povrchem s lehátky, slunečníky (zdarma) a bar. Praní prádla za poplatek. Naši malí hosté se mohou bavit v dětském bazénu, na dvou hřištích nebo v míčovně u hlavního baru.

Pokoje

Pěkně a účelně zařízené pokoje mají vanu nebo sprchu, WC, satelitní TV s DVD přehrávačem, telefon, chladničku, rychlovarnou konvici a balkón nebo terasu. Klimatizace za poplatek.

Stravování

Snídaňový bufet. V baru u bazénu velký výběr občerstvení a menu (za poplatek).

Sport a zábava

Basketbal, fotbalové hřiště v ceně. Biliár, videohry a půjčovna DVD, vodní sporty na pláži u místních provozovatelů za poplatek. Hotel Vám večer nabízí zábavní program.

All Inclusive

Při objednání all inclusive navíc obědy od 13:00 hod. do 15:00 hod. (lehké snacky a sendviče). Pivo, víno, nealkoholické nápoje (místní výroby) k hlavním jídlům. Místní alkoholické nápoje (pivo, víno) a nealkoholické nápoje, káva na baru od 10:00 hod. do 18:00 hod, od 18:00 hod. do 22:00 hod. na lobby baru. Od 16:00 hod. do 18:00 hod. káva, čaj, sušenky a koláče na baru u bazénu. Nápoje od 22:00 hod. za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000