crosssearch

Sun View

Řecko, Rhodos

Kapacita: 15 studií a 2 apartmány Jen několik metrů od široké písčito-kamínkové pláže Lothiarika a 1,5 km od letoviska Lardos vyrostl bílý apartmánový dům Sun View. Dům se skládá ze dvou budov. V budově, která je blíže pláži jsou dvě 2-4 lůžková studia. Hlavní budova je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 15 studií a 2 apartmány

Jen několik metrů od široké písčito-kamínkové pláže Lothiarika a 1,5 km od letoviska Lardos vyrostl bílý apartmánový dům Sun View.

Dům se skládá ze dvou budov. V budově, která je blíže pláži jsou dvě 2-4 lůžková studia. Hlavní budova je vzdálená od pláže 50 m a najdete v ní ostatní studia, jedno 4 – lůžkové studio s částečně oddělenou ložnicí a dva 4-lůžkové apartmány – s jednou s se dvěmi oddělenými ložnicemi. Každý pokoj má vlastní kuchyňku s ledničkou, koupelnu (sprcha/ WC), ventilátor, balkón nebo terasu. Na pláž vás dovede cesta lemovaná palmami a dostanete se k ní i naboso po vydlážděném chodníku. Hosté domu Sun View mohou využívat hotelový bazén, který je vzdálený od apartmánů jen několik metrů.

Návštěvníci určitě ocení vynikající polohu tohoto domu. Na jedné straně je bezprostřední blízkost pláže, na druhé straně živé centrum městečka Lardos, kde je množství obchodů, restaurací, taveren a půjčoven.

Doporučujeme jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Náš tip!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000