crosssearch

Studia Anemoni Velmi pěkný dům je skrytý v ústraní klidné části Faliraki. Do centra letoviska se dostanete pohodlnou chůzí za deset minut. Pravidelné spojení s hlavním městem (15 km) zaji&ťují místní linky, zastávka autobusu je 500 m od domu.

Konečná cena za osobu od: 11 647 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia Anemoni

Velmi pěkný dům je skrytý v ústraní klidné části Faliraki. Do centra letoviska se dostanete pohodlnou chůzí za deset minut. Pravidelné spojení s hlavním městem (15 km) zajišťují místní linky, zastávka autobusu je 500 m od domu.

Vybavení pokoje:
Všechna dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky jsou prostorná a standardně vybavená. Každé studio má vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), klimatizaci (za poplatek cca 7 €/den), balkon. Možnost využití bazénu (slunečníky a lehátka zdarma) u vedlejšího domu - koupání je podmíněno konzumací nápojů v snack-baru.

Pláž & plážový servis:
Nejbližší oblázková - nudistická pláž je vzdálena 150 m, další krásná písečná pláž, která je vhodná zejména pro děti, je ve vzdálenosti 350 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport & Fitness:
Vodní sporty na pláži.

Stravování:
Vlastní. Možnost dokoupení večeří v blízké taverně (individuálně na místě).

Poznámka:
Hodnocení: Studia s výbornou polohou nedaleko krásné pláže a rušnějšího letoviska jsou předpokladem k prožití pohodové dovolené.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 269 termínů

Celkem 269 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000