crosssearch

Steves

Řecko, Rhodos

Hezký apartmánový dům ve vzrostlé zahradě v centru letoviska Faliraki, pouze 50 m od dlouhé písečné pláže, leží 17 km od letiště, 14 km od centra města Rhodos, výborné autobusové spojení na všechny strany ostrova. Faliraki nabízí svým návštěvníkům velké množství denní a noční...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Pro aktivní dovolenou s možností nočního vyžití.

Pláž:
Dlouhá písečná pláž 50 m, lehátka a slunečníky za poplatek. Množství taveren, restaurací a občerstvení po celé délce pláže, vodní sporty na pláži, možnost lodních výletů na nejkrásnější pláže Anthony Queen, Afandou, Ladiko.

Poloha:
Hezký apartmánový dům ve vzrostlé zahradě v centru letoviska Faliraki, pouze 50 m od dlouhé písečné pláže, leží 17 km od letiště, 14 km od centra města Rhodos, výborné autobusové spojení na všechny strany ostrova. Faliraki nabízí svým návštěvníkům velké množství denní a noční zábavy, diskotéky, noční kluby, vodní sporty na pláži, množství obchůdků, typických řeckých restaurací, taveren a kaváren, aquapark, lunapark a další.

Stravování:

Vlastní.

Ubytování:
Vkusně zařízená studia a apartmány s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), kuchyňským koutem se základním vybavením, varnou konvicí, trezorem a klimatizací. Možnost jedné přistýlky u studií a dvou přistýlek u apartmánů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000