crosssearch

Moderní jednopatrový dům Stegna Star je situován v centru vesničky Stegna v bezprostřední blízkosti písčito-oblázkové pláže. Dům od pláže odděluje pouze místní komunikace. Průčelí domu je přímo na hlavní třídě. Dá se však předpokládat klidnější prostředí, protože obytná část...

Konečná cena za osobu od: 11 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

moderní jednopatrový dům je situován v centru vesničky Stegna v bezprostřední blízkosti písčito-oblázkové pláže. Dům od pláže odděluje pouze místní komunikace. Průčelí domu je přímo na hlavní třídě. Dá se však předpokládat klidnější prostředí, protože obytná část je oddělena od ulice malou tavernou, která patří stejnému majiteli.

Ubytování

hezké apartmány jsou v 1. patře. Mají ložnici se 2 lůžky a obývací kuchyň, kde je rozkládací gauč (až pro 2 osoby). Apartmány jsou vybaveny vanou, WC, malou kuchyňkou (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), kávovarem, varnou konvicí, fénem, TV a klimatizací (za příplatek). Prostorné balkóny orientované na severovýchod, směřují do klidné uličky pouze pro pěší a do okolních zahrad. Jsou přístupné jak z ložnice, tak z obývací části.

Stravování

využijte možnosti stravování ve stylové taverně, která je součástí ubytování. Snídaně - dárek Viamare nebo za příplatek (platba na místě).

Hodnocení: velmi kvalitní ubytování v blízkosti pláže i centra vesničky.

Vzdálenost od pláže: cca 30 m.

Vzdálenost od centra: cca 60 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000