crosssearch

Stefos

Řecko, Rhodos

V jednom z nejhezčích míst v Řecku, ve městečku Lindos, jsme pro vás našli ubytování, které zaujme snad každého romantika. Na upatí kopce, na kterém se pyšně tyčí místní akropole, je skryté městečko plné bílých domků s úzkými uličkami, které se klikatí až k moři. Daleko od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V jednom z nejhezčích míst v Řecku, ve městečku Lindos, jsme pro vás našli ubytování, které zaujme snad každého romantika. Na upatí kopce, na kterém se pyšně tyčí místní akropole, je skryté městečko plné bílých domků s úzkými uličkami, které se klikatí až k moři. Daleko od ruchu civilizace si tady musí každý připadat jako z jiného světa. Přes den sem přijíždějí turisté s celého ostrova, aby vyšplhali na akropoli a mohli shlédnout překrásné scenérie celého Lindu. Večer se pak uličky zaplní, z místních barů se ozývá hudba, z taveren voní řecké dobroty a prodavači nabízejí své zboží přímo na ulici. Pod městečkem je několik krásných písečných zátok, kde můžete jen tak relaxovat či u okolních skal prozkoumat se šnorchlem místní podmořský svět. Ubytování je postavené v typickém místním stylu, tedy pokoje se vstupem do společné uzavřené terasy bez balkónu, přesně tak, jak tady žíjí místní obyvatelé. Apartmá pro 4 osoby v patře zase nabízí fantastický výhled na moře. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají neobvyklá místa k prožití své dovolené.

- 400 m od pláže

- blízko centra Lindu

- noční život

- romantické večery v ojedinělém místě

Stravování: vlastní, v Lindu je mnoho taveren nabízejících skvělé místní speciality.

Ubytování: Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s dvouvařičem a základním vybavením, lednice a společná prostorná terasa se stolem a židlemi. Apartmán má 2 ložnice pro 4 osoby a balkon s výhledem na moře. Na místě lze připlatit klimatizaci.

3 studia, 1 apartmán se 2 ložnicemi, 1 patro.

Úklid: 3x týdně

Výměna ložního prádla: 2x týdně

Výměna ručníků: 3x týdně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000