crosssearch

Smartline Sunrise

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se nachází přímo na oblázkovo - písečné pláži s pozvolným vstupem do moře v zátoce vhodné ke koupání. Malé letovisko Pefki cca 1,5 km. Město Lindos s restauracemi, tavernami, bary a možnostmi pro nakupování cca 5 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel se nachází přímo na oblázkovo - písečné pláži s pozvolným vstupem do moře v zátoce vhodné ke koupání. Malé letovisko Pefki cca 1,5 km. Město Lindos s restauracemi, tavernami, bary a možnostmi pro nakupování cca 5 km.

Vybavení

hotel disponuje 143 pokoji rozdělenými do 3 podlaží v hlavní a vedlejší budově. Přijímací hala s recepcí, výtahy, koutek se satelitní TV, internetový koutek, re-staurace, snack bar, minimarket. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén, opalovací terasa a snack bar u bazénu. Lehátka, podložky a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Osušky na kauci, výměna za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, fén, balkon. Možnost rezervace pokojů s výhledem na moře (1B/2B). Joker pokoje (2S): bez určení polohy, jinak jako 1A/2A.Rodinné pokoje (2C): prostornější, 1 místnost, jinak jako 1A/2A. Možnost rezervace pokojů s výhledem na moře (2D). Rodinné pokoje (2E/3E): navíc samostatná ložnice, jinak jako 2C. Možnost rezervace pokojů s výhledem na moře (2F/3F), jinak stejné vybavení jako 2E/3E. Rodinné pokoje (2G/3G): 40 m2, prostornější, jinak jako 2F/3F.

Stravování

all inclusive.

Sport/aktivity

aerobic, basketbal, plážový volejbal, boccia, tenis, stolní tenis. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Zábava

animační program a večerní zábava.

Děti

miniklub, samostatný dětský bazén, dětské hřiště.

All Inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Místvizualizacení alkoholické a nealkoholické nápoje, také káva a čaj od 10:00 hod. do 23:30 hod. Snacky od 10:00 hod. do 22:00 hod., zmrzlina od 10:00 hod. do 18:00 hod. Zákuskyod 15:30 hod. do 16:30 hod.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000