crosssearch

Smartline Semiramis

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Smartline Semiramis Centrální, centrum města Rhodos cca 500 m. Bohaté možnosti pro nakupování a zábávu, zajímavé pamětihodnosti naleznete v blízkosti. Každých cca 20 minut jezdí pravidelná autobusová linka do centra města. Letiště cca 13 km.

Konečná cena za osobu od: 12 168 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Smartline Semiramis

Centrální poloha. Pouze 100 m od pláže. Nakupování a památky v dosahu.

Poloha

centrální, centrum města Rhodos cca 500 m. Bohaté možnosti pro nakupování a zábávu, zajímavé pamětihodnosti naleznete v blízkosti. Každých cca 20 minut jezdí pravidelná autobusová linka do centra města. Letiště cca 13 km.

Pláž

oblázková pláž cca 100 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

180 pokojů, přijímací hala, výtahy, koutek se satelitní TV, hlavní restaurace a bary. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén a bar u bazénu. Lehátka, podložky a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Ubytování

superior pokoje (A2C/A3C): cca 20 m2. Chladnička, set pro přípravu kávy a čaje, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, WiFi (zdarma), telefon, sprcha, WC, fén, župan a pantofle, balkon a boční výhled na moře. Možnost rezervace jednolůžkových superior pokoje (A1C) s výhledem na moře a dvoulůžkových pokojů (A2D) s výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako A2C. Deluxe pokoje (A2H): cca 22 m2, trezor zdarma, set pro přípravu kávy a čaje (na vyžádání), župan a pantofle (na vyžádání), jinak stejné vybavení jako A2C. Možnost rezervace deluxe pokojů (A2I) s výhledem na moře.

Stravování

snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00. Kontinentální pozdní snídaně od 10.00 do 11.00 h. Snacky od 14.00 do 15.00 h. Káva, čaj, zákusky a keksy od 15.00 do 17.00 h. 3x týdně tematická večeře (řecká a BBQ, italská, mezinárodní). Denně 2 hodiny zmrzlina a ovoce ze smartline vozíku.

Sport/aktivity

každé 2 týdny řecký večer, 1x týdně řecký a mezinárodní živá muzika (od poloviny května). Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v lobby zdarma.

Wellness

masáže (na vyžádání).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 228 termínů

Celkem 228 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000