crosssearch

Smartline Cosmopolitan

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

V blízkosti hlavního města Rhodos. Oblázkovo-písečná pláž jen 60 m od hotelu. Ideální pro milovníky vodních sportů.

Konečná cena za osobu od: 15 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

V blízkosti hlavního města Rhodos. Oblázkovo-písečná pláž jen 60 m od hotelu. Ideální pro milovníky vodních sportů.

Poloha

restaurace a bary cca 200 m od hotelu. Centrum města Rhodos cca 3,5 km (dostupné linkovými autobusy každých 30 min). Letiště cca 12 km.

Pláž

oblázkovopísečná pláž cca 50 m, dostupná přes pobřežní ulici. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

hlavní budova a několik vedlejších budov, celková ubytovací kapacita je 377 pokojů. Přijímací hala s recepcí, výtahy, místnost s TV, restaurace, taverna (řecká, otevřená od června do září), bary a divadlo. V nádherné zahradě naleznete 2 sladkovodní bazény a bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Místní kategorie hotelu

A.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1E/A2E/A3E/E2A/E3A): s chladničkou, telefonem, satelitní TV, trezorem k pronajmutí, klimatizací (od 15.6. do 15.9.), fénem, vanou, sprchou, WC a balkonem. Joker pokoje (A2S/A3S) výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Dvoulůžkové pokoje (A2F/A3F): výhled na moře, jinak jako A2E. Rodinné pokoje superior (A2G/A3G): cca 26 m2, 1 prostorná místnost oddělitelná posuvnými dveřmi, balkon nebo terasa, jinak stejné jako A2E. Junior suite (A2J/A3J): cca 26 m2, WiFi zdarma, nealkoholické nápoje na pokoji při příjezdu, župan, pantofle, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak jako A2E.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 10.30 h. Snacky od 12.00 do 16.00 h. Káva, čaj a pečivo od 16.00 do 17.00 h. Zmrzlina od 10.00 do 23.00 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.30 do 23.00 h. Při příjezdu je na pokoji v chladničce k dispozici voda, denně je doplňována zásoba čajů a kávy.

Sport/aktivity

aerobic, stolní tenis, boccia. Decentní denní a večerní animační program. Za poplatek: biliár a různé vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v lobby (zdarma), na pokojích za poplatek, internetový koutek za poplatek.

Děti

dětské hřiště, samostatný dětský bazén, miniklub (od 4 do 12 let), dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Hlídání dětí (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000