crosssearch

Dvoupatrovou budovu hotelu Sivila naleznete v kouzelné části Rhodos - v Afandou. Hotel se nachází úplně mimo hlavní cesty, což je zárukou klidné dovolené, bez hluku, barů či aut. Areál hotelu vyplňuje zahrada, ve které dominují palmy a košaté stromy. Sivila má vlastní...

Konečná cena za osobu od: 9 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dvoupatrovou budovu hotelu Sivila naleznete v kouzelné části Rhodos - v Afandou. Hotel se nachází úplně mimo hlavní cesty, což je zárukou klidné dovolené, bez hluku, barů či aut. Areál hotelu vyplňuje zahrada, ve které dominují palmy a košaté stromy. Sivila má vlastní parkoviště a spoustu volného prostoru na hraní a odpočinek. Příjemnou procházkou po rovné a klidné cestě, případně i na kolečkových bruslích, se za pár minut dostanete k pláži zálivu Afandou (cca 500m), která je jednou z nejdelších a nejširších pláží na Rhodos. Díky její křišťálově čisté vodě byla tato pláž několikrát oceněna modrou vlajkou. Táhne se několik kilometrů a má různé podoby - jemný či hrubší písek, ale i kamínky. Na konci zálivu u skal s jeskyněmi se můžete potápět a poznávat krásy mořské říše. Tuto část pobřeží rádi navštěvují hlavně domácí a turisté, kteří preferují nerušené opalování a koupání. Na pláži je možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek). V blízkosti hotelu (cca 2 km) se nachází 18 jamkové golfové hřiště - jediné na Rhodosu - s nabídkou služeb pro začátečníky i pokročilé. Na výlet do Afandou i na golf zaveze hosty od hotelu mini vláček, který jezdí pravidelně několikrát denně (za poplatek).

Vybavení: Skutečným srdcem hotelu je prostorná vstupní hala s recepcí a lobby barem. Vstupní hala je kombinací pohodlných křesel a pohovek. Zde má své místo i TV/SAT koutek, internetový koutek, videohra a biliard (za poplatek). Moderní lobby bar s příjemným venkovním posezením je v zadní části haly. Výtah je taktéž k dispozici. Restaurace se nachází hned vedle bazénu. Bazén s oddělenou dětskou částí a s možností vodního póla či aquagymnastiky nabízí příjemné osvěžení. Také stolní tenis v areálu vám vyplní dovolenkové chvíle. Nedaleko bazénu je dětské hřiště. Dětský klub Aeolusko s organizovanou zábavou ve slovenštině pro naše nejmenší je v přízemí budovy hotelu. Diskotéky, karneval pro nejmenší, sportovní turnaje, taneční soutěže, nebo vědomostní kvízy - sami si vyberete zábavu, na kterou máte chuť.

Ubytování: Účelně zařízené 2-3 lůžkové pokoje mají koupelnu/WC, ledničku a jsou klimatizované (za poplatek). Balkón nebo terasa jsou samozřejmostí a jsou orientované do okolí nebo k bazénu. Rodinné pokoje pro 4-5 osob jsou umístěny vhodně v přízemí, což ocení rodiče s malými dětmi s kočárky - jsou bez schodů, s východem přímo na terasu. Mají 2-3 klasické postele a poschoďovou postel, ostatní vybavení je stejné jako v klasických pokojích. Dětské postýlky jsou na vyžádání zdarma.

Stravování:

All inclusive.

  • snídaně (7:30-9:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:00) formou teplého a studeného bufetu
  • místní alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje (teplé a studené) v barech a v restauraci. Bar u bazénu (10:00-18: 0), lobby bar (18:00-23:00, po 23:00 za úhradu), v restauraci během podávání jídel
  • dopolední občerstvení v baru u bazénu (10:00-12:00)
  • sladká dvouhodinka, káva v baru u bazénu (16:00-18:00)
  • dětský miniklub Aeolusko (6 dní v týdnu 10:00-13:00, 16:00-18:00), minidisko, karneval
  • sportovní aktivity: stolní tenis, badminton, vodní pólo
  • společenské hry (šachy, scrabble, karty ...)
  • TV koutek s DVD filmy pro děti i dospělé
  • příležitostné sportovní turnaje a cvičení, nebo večerní programy pro dospělé
  • lehátka a slunečníky u bazénu zdarma

Náš názor: Výborná poloha - nedaleko jedné z nejkrásnějších pláží ostrova a na skok od starobylého města Rhodos. Hotel vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro romantiky - za výbornou cenu. Sympatický all inclusive se slovenským personálem.

Internetové stránky hotelu: www.sivilahotel.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 2781 termínů

Celkem 2781 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000