crosssearch

Sam´s

Řecko, Rhodos

Klasická studia se nachází v oblíbeném letovisku Faliraki. Centrum letoviska s množstvím obchůdků, taveren a restaurací je vzdáleno cca 500 metrů od studií. Hlavní město Rhodos, ve kterém můžete navštívit spoustu historických památek, je vzdáleno cca 12 km. V letovisku...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA

Klasická studia se nachází v oblíbeném letovisku Faliraki. Centrum letoviska s množstvím obchůdků, taveren a restaurací je vzdáleno cca 500 metrů od studií. Hlavní město Rhodos, ve kterém můžete navštívit spoustu historických památek, je vzdáleno cca 12 km. V letovisku Faliraki také najdete i jeden z největších aquaparků v Řecku (cca 2,5 km).

VYBAVENÍ

V areálu je hostům k dispozici malá recepce (možnost pronájmu sejfu za poplatek), TV místnost, pool bar, snack bar s venkovním posezením, bazén, skluzavky u bazénu (za poplatek - cca 8 EUR/celý den, cca 5 EUR/ půl dne, cca 3 EUR/15 minut), slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma). Elektronické hry, kulečník a šipky - vše za poplatek.

UBYTOVÁNÍ

Prostorná dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha+WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí) a balkonem nebo terasou. Možnost pronájmu klimatizace - za poplatek.

STRAVOVÁNÍ

Kromě vlastního stravování doporučujeme navštívit místní taverny a resturace.

PLÁŽ

Rozsáhlá písečná pláž s jemnými kamínky u vstupu do vody je vzdálena cca 150 metrů od studií. Na pláži možnost využití baru, lehátek a slunečníků, vodních sportů - vše za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000