crosssearch

Paradise Royal Mare

Řecko, Rhodos

Reni Koskinou leží na východním pobřeží ostrova cca 20 km od mezinárodního letiště a 6 km od hlavního města Rhodos.Autobusová zastávka do města Rhodos se nachází přímo u hotelu. Popis hotelu : luxusní, plně klimatizovaný hotelový komplex situován přímo u pláže v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Reni Koskinou leží na východním pobřeží ostrova cca 20 km od mezinárodního letiště a 6 km od hlavního města Rhodos.Autobusová zastávka do města Rhodos se nachází přímo u hotelu.

Popis hotelu : luxusní, plně klimatizovaný hotelový komplex situován přímo u pláže v centru letoviska Reni Koskinou. Skládá se z hlavní budovy a 4 přilehlých budov. Pláž je společná s hotelem Paradise Village, možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek). Hosté mají k dispozici denní a noční bar, snackbar u pláže a bazénu, piano bar, disco, půjčovnu aut,hlavní restauraci, a la carte restauraci Dionyssos, taverny, amfiteátr, mini market a TV místnost. Ke sportovnímu vyžití slouží devět bazénů s mořskou nebo sladkou vodou (lehátka a slunečníky u bazénů k dispozici bezplatně), vodní skluzavka (80 m), areál pro děti se samostatným bazénem, tenisové kurty, minigolf a stolní tenis. Hosté mají možnost využít služby kadeřnického a kosmetického salónu, fitness centrum, vířivku, suchou a mokrou saunu. Po celý den se o zábavu dětí (4 - 15 let) i dospělých stará česky nebo slovensky mluvící animační tým a též mezinárodní animační tým hotelu Paradise Village. Na večeři se vyžaduje společenské oblečení – páni dlouhé kalhoty.

Ubytování : v prostorných, luxusně zařízených klimatizovaných 2-lůžkových pokojích s možností přistýlky (klimatizace funkční min. v termínu 15. 6.-15. 9.) na vyžádání i pokoje se 2 pevnými a 2 příležitostními lůžky, s telefonem, SAT TV, ledničkou, vlastním soc. zařízením, fenem, balkónem resp. terasou, plážové osušky (na zálohu). Happyland garantuje všechny pokoje s výhledem na moře.

Stravování: All Inclusive - kvalitní švédské stoly, nealkoholické a místní alkoholické nápoje během celého dne.

Naše hodnocení: luxusní hotel na vysoké úrovni, patří k nejlepším v Řecku.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000