crosssearch

Paradis

Řecko, Rhodos

Ve vesničce Stegna, necelých 50 m od oblíbené pláže, byla postavena studia Paradis, dříve známá pod názvem Anthoula. Nedaleko od domu se nachází hotel Porto Angeli s možností doplatit si all inclusive služby. Studia jsou vsazena do upravené zahrady a některá nabízejí krásný...

Konečná cena za osobu od: 12 686 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ve vesničce Stegna, necelých 50 m od oblíbené pláže, byla postavena studia Paradis, dříve známá pod názvem Anthoula. Nedaleko od domu se nachází hotel Porto Angeli s možností doplatit si all inclusive služby. Studia jsou vsazena do upravené zahrady a některá nabízejí krásný výhled na záliv. Nízké domky s terasou jsou z každé strany obklopeny zelení. Stegna je vesnička, kde máte vše po ruce - pláž, taverničky či minimarkety.

Kapacita: 4 studia a apartmány

Ubytování / Vybavení

příjemná studia pro 2 osoby, prostorné apartmány pro 3 osoby, kuchyňský kout, základní nádobí, lednička, koupelna (sprcha, WC), klimatizace (za příplatek), TV, možnost internetového připojení, balkon/terasa.

Stravování

bez stravy, možnost doplatit si all inclusive v blízkém hotelu Porto Angeli Beach.

Náš názor

velmi příjemné ubytování v typické řecké vesničce vhodné pro všechny, kteří preferují klidnější prostředí. K pohodové dovolené přispívá přátelská a pečlivá majitelka původem z Francie se svou rodinou. Náš tip!

Pláž

50 m

Internetovés tránky studií: www.anthoula-studios.gr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 35 termínů

Celkem 35 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000