crosssearch

October Down Town Rooms

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel October Down Town má vynikající polohu v centru města Rhodos, jen pár desítek metrů od Starého města, které je opevněné mohutnými středověkými hradbami. Cca 600 metrů od hotelu se nachází známý přístav Mandraki, který je vhodný k večerním procházkám.

Konečná cena za osobu od: 11 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel October Down Town má vynikající polohu v centru města Rhodos, jen pár desítek metrů od Starého města, které je opevněné mohutnými středověkými hradbami. Cca 600 metrů od hotelu se nachází známý přístav Mandraki, který je vhodný k večerním procházkám. V hlavním městě můžete kromě návštěv restaurací, taveren, kaváren a obchodů vidět i historické vykopávky, muzea a můžete načerpat místní odpočinkovou atmosféru. Letiště je vzdálené cca 14 km od hotelu. Za zmínku stojí historická památka Akropoli, která je vzdálená cca 6 km od hotelu.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici vstupní hala s 24-hodinová recepcí, restaurace, bar, kavárna, a la carte restaurace, bar u bazénu, bazén, lehátka u bazénu, výtah, klimatizace, trezor na recepci, terasa, zahrada, prádelna (za poplatek), Wi-Fi připojení, internetový koutek (za poplatek), hlídání dětí (za poplatek).

Pro děti

Dětská postýlka pouze na vyžádání (za poplatek), hlídání dětí (za poplatek).

Sport a zábava

Potápění (za poplatek), windsurfing (za poplatek). Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Pláž a plážový servis

Nejbližší pláž je vzdálená cca 300 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením, balkónem s výhledem na město, trezorem, klimatizací, satelitní TV, telefonem, chladničkou a vysoušečem vlasů. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Služby za poplatek

Internetový koutek, hlídání dětí, prádelna, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 459 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000