crosssearch

Nausika

Řecko, Rhodos

Příjemný pětipatrový hotel s rodinnou atmosférou v městské zástavbě cca 80 metrů od pláže a cca 10 minut chůze od centra města. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny menší koupelnou (sprcha), WC, telefonem a balkonem, který je vybaven stolkem a 2 židlemi. Trezory jsou k dispozici...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný pětipatrový hotel s rodinnou atmosférou v městské zástavbě cca 80 metrů od pláže a cca 10 minut chůze od centra města.

Vybavení pokojů: Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny menší koupelnou (sprcha), WC, telefonem a balkonem, který je vybaven stolkem a 2 židlemi. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek. Vzhledem k tomu, že pokoje jsou poměrně malé cca 12m2, je nutno počítat při použití přistýlky se stísněnějšími podmínkami. Některé pokoje mají výhled na moře. Pokoje situované do ulice umožňují výhled do vnitrozemí.

Vybavení hotelu: K vybavení hotelu patří menší vstupní hala se směnárnou, výtah, malá restaurace a snack bar s TV. Možnost používat bazén hotelu Agla, který je vzdálen cca 60 metrů.

Pláž: Písčitá pláž s oblázky je vzdálena cca 80 metrů od hotelu (přes silnici). Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).

Strava: Rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány v hotelové restauraci. Fakultativní večeře v nedalekém hotelu Agla.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000