crosssearch

Montemar Lindos Sunny Villas

Řecko, Rhodos

Komplex hotelového areálu Montemar se skládá z přízemních a jednopodlažních budov a bungalovů. Je vystavěn v mírném svahu v zeleni. Ve vzdálenosti cca 150 metrů od recepce najdeme menší centrum s několika obchůdky a restauracemi. Samotné středisko Lardos je pak od hotelu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex hotelového areálu Montemar se skládá z přízemních a jednopodlažních budov a bungalovů. Je vystavěn v mírném svahu v zeleni. Ve vzdálenosti cca 150 metrů od recepce najdeme menší centrum s několika obchůdky a restauracemi. Samotné středisko Lardos je pak od hotelu vzdáleno cca 2 kilometry.

Vybavení pokojů: Hotelovou část Montemar Sunny Villas tvoří 86 bungalovů umístěných podél uliček v zeleni. Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou s neoddělenou sprchou, WC, klimatizací (v provozu od června do září), TV, lednicí a menší nebo společnou terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci. Pokoje jsou situované v klidnější části areálu cca 350 metrů od pláže.

Vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí je umístěna v hlavní budově areálu. V rámci celého komplexu, který je rozdělen méně frekventovanou silnicí, je k dispozici celkem 5 bazénů, 4 dětská brouzdaliště, 3 dětská hřiště, lobby bar, několik barů u bazénů a 3 restaurace.

Pláž: Písečná pláž s oblázky se nachází přímo u hotelového komplexu, cca 350 metrů od našich pokojů v Montemar Sunny Villas (přístup přes hotelový areál a méně frekventovanou komunikaci). Montemar Beach dělí od pláže pouze bazén a restaurace. K dispozici jsou lehátka a slunečníky (zdarma u hotelu, na vedlejší pláži za poplatek), příjemný stín zajistí také pás vzrostlých stromů.

Strava: Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, drobné zákusky během dne, alkoholické nápoje místních značek, nealkoholické nápoje a zmrzlinu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000