crosssearch

Rozsáhlý hotelový komplex Montemar Beach Resort tvoří několik objektů. Hotelová část Montemar beach je vystavěna směrem od pláže k silnici, od které je oddělena tenisovými kurty a přírodním parkem. celý komplex se nachází mezi letovisky Pefkos (cca 2,5 km) a Lardos (cca 1,5...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Komplex hotelového areálu Montemar se skládá z přízemních a jednopodlažních budov a bungalovů. Je vystavěn v mírném svahu v zeleni. Ve vzdálenosti cca 150 metrů od recepce najdeme menší centrum s několika obchůdky a restauracemi. Samotné středisko Lardos je pak od hotelu vzdáleno cca 2 kilometry.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí je umístěna v hlavní budově areálu. V rámci celého komplexu, který je rozdělen méně frekventovanou silnicí, je k dispozici celkem 5 bazénů, 4 dětská brouzdaliště, 3 dětská hřiště, lobby bar, několik barů u bazénů a 3 restaurace.

Pokoje

Hotelovou část Montemar Beach tvoří jednopodlažní budovy a bungalovy s menším balkonem nebo terasou. Montemar Beach se nachází přímo v centru dění u pláže (nejvzdálenější pokoje pak cca 150 m od pláže), od které je dělí pouze bazén a restaurace. Vybavení standardních pokojů je totožné jako u pokojů Montemar Sunny Villas (rozdílný je pouze typ vybavení a nábytku).

Stravování All Inclusive

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, drobné zákusky během dne, alkoholické nápoje místních značek, nealkoholické nápoje a zmrzlinu.

Sport a zábava

V programu all inclusive je zahrnuto: stolní tenis, minigolf, tenis, hřiště na malý fotbal, plážový volejbal, gymnastika a aerobic. Hotel pořádá zábavní a animační programy, disko večery, divadelní představení či řecké večery s živou hudbou. Za poplatek možnost vodních sportů na pláži – vodní lyže, šlapadla, kanoe a masáže.

Pláž

Písečná pláž s oblázky se nachází přímo u hotelového komplexu, cca 350 metrů od našich pokojů v Montemar Sunny Villas (přístup přes hotelový areál a méně frekventovanou komunikaci). Montemar Beach dělí od pláže pouze bazén a restaurace. K dispozici jsou lehátka a slunečníky (zdarma u hotelu, na vedlejší pláži za poplatek), příjemný stín zajistí také pás vzrostlých stromů. 

Internetové stránky hotelu  www.montemar.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000