crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Montemar Beach

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Rozsáhlý hotelový komplex Montemar Beach Resort tvoří několik objektů. Hotelová část Montemar beach je vystavěna směrem od pláže k silnici, od které je oddělena tenisovými kurty a přírodním parkem. celý komplex se nachází mezi letovisky Pefkos (cca 2,5 km) a Lardos (cca 1,5...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Komplex hotelového areálu Montemar se skládá z přízemních a jednopodlažních budov a bungalovů. Je vystavěn v mírném svahu v zeleni. Ve vzdálenosti cca 150 metrů od recepce najdeme menší centrum s několika obchůdky a restauracemi. Samotné středisko Lardos je pak od hotelu vzdáleno cca 2 kilometry.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí je umístěna v hlavní budově areálu. V rámci celého komplexu, který je rozdělen méně frekventovanou silnicí, je k dispozici celkem 5 bazénů, 4 dětská brouzdaliště, 3 dětská hřiště, lobby bar, několik barů u bazénů a 3 restaurace.

Pokoje

Hotelovou část Montemar Beach tvoří jednopodlažní budovy a bungalovy s menším balkonem nebo terasou. Montemar Beach se nachází přímo v centru dění u pláže (nejvzdálenější pokoje pak cca 150 m od pláže), od které je dělí pouze bazén a restaurace. Vybavení standardních pokojů je totožné jako u pokojů Montemar Sunny Villas (rozdílný je pouze typ vybavení a nábytku).

Stravování All Inclusive

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, drobné zákusky během dne, alkoholické nápoje místních značek, nealkoholické nápoje a zmrzlinu.

Sport a zábava

V programu all inclusive je zahrnuto: stolní tenis, minigolf, tenis, hřiště na malý fotbal, plážový volejbal, gymnastika a aerobic. Hotel pořádá zábavní a animační programy, disko večery, divadelní představení či řecké večery s živou hudbou. Za poplatek možnost vodních sportů na pláži – vodní lyže, šlapadla, kanoe a masáže.

Pláž

Písečná pláž s oblázky se nachází přímo u hotelového komplexu, cca 350 metrů od našich pokojů v Montemar Sunny Villas (přístup přes hotelový areál a méně frekventovanou komunikaci). Montemar Beach dělí od pláže pouze bazén a restaurace. K dispozici jsou lehátka a slunečníky (zdarma u hotelu, na vedlejší pláži za poplatek), příjemný stín zajistí také pás vzrostlých stromů. 

Internetové stránky hotelu  www.montemar.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000