crosssearch

Centrální, v udržované zahradě, široká písčito-oblázková pláž hned za pobřežní ulicí. Staré město se svými bazary a...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 13 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Centrální, v udržované zahradě, široká písčit - oblázková pláž hned za pobřežní ulicí. Staré město se svými bazary a středověkými skvosty asi 20 až 25 minut chůze. Přístav s promenádou cca 500 m. Zastávka linkového autobusu u hotelu.

Vybavení hotelu

Dobře zavedený hotel s 406 pokoji nabízí rozlehlou, elegantní přijímací halu s recepcí a posezením, televizní koutek, útulný piano bar, tři restaurace (Acandia s mezinárodní a místní kuchyní, italskou restauraci „Il Cielo“ a čínskou restauraci a-lacarte), butik a kiosek. Vyhřívaný krytý bazén (do 30.4.). V udržované zahradě 2 bazény s mořskou vodou, samostatný dětský bazén, snack bar u bazénu a opalovací terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku, na pláži za poplatek.

Pokoje

Komfortní, s kobercem, telefonem, satelitní TV, hudebním kanálem, chladničkou, trezorem k pronajmutí, klimatizací /topením, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkónem. Volitelně s výhledem na moře. Jednolůžkové pokoje nemají výhled na moře. Zábava: V tavernách, restauracích a barech v okolí.

Stravování

Polopenze bufetovou formou. Možnost večeře také v čínské nebo italské restauraci bez příplatku (rezervace předchozí večer nutná).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1479 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000