crosssearch

Miraluna Village & SPA

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel je od oblázkovo - písečné pláže oddělen pouze nefrekventovanou ulicí (cca 100 m.) Doporučujeme boty do vody. Městečko Lindos je vzdáleno 1,2 km. Rozlehlý hotelový komplex disponuje celkem 400 pokoji v hlavní a několika vedlejších budovách.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel je od oblázkovo – písečné pláže oddělen pouze nefrekventovanou ulicí (cca 150 m) Doporučujeme boty do vody.

Vybavení hotelu

Rozlehlý hotelový komplex disponuje celkem 186 pokoji v hlavní a několika vedlejších budovách. Přijímací hala s recepcí, 2 klimatizované restaurace s nekuřáckou zónou, 1 a-la-carte restaurace, 2 bary (za poplatek), společenská místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), minimarket, kadeřník a sladkovodní krytý bazén. Ve venkovním areálu naleznete 5 sladkovodních bazénů s opalovacími terasami. Nechybí zde ani snack bar, taverna a plážový bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Ručníky za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): vybaveny satelitní TV, individuální klimatizací, chladničkou, telefonem, trezorem k pronajmutí, fénem, vanou, WC, balkonem nebo terasou na stranu do zahrady. Možnost rezervace jako Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A, bez určení polohy. Dvoulůžkové pokoje (2B/3B): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Rodinné pokoje (2C): 2 místnosti, 1 koupelna, posezení, terasa na stranu do zahrady, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Rodinné pokoje (2D/4D): 2 místnosti, sdílený bazén, jinak stejné vybavení jako 2C.

Zábava

Denní a večerní animační program. Klub Happy Events zdarma.

Sport

Aerobic, vodní pólo, basketbal, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, fitness a 1 tenisové hřiště s tvrdým povrchem. Za poplatek biliár, minigolf, masáže, vířivka, surfování a vodní lyže. Spa za poplatek: masáže, beauty a ošetření těla, jacuzzi a sauna.

Děti

Miniklub (od 5 do 12 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén, dětské menu v restauraci, malý aquapark.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj od 10:00 hod. do 23:30 hod. Studené a teplé snacky denně od 10:00 hod. do 18:00 hod. (s výjimkou časů, kdy jsou podávány snídaně, obědy a večeře). Zmrzlina od 10:00 hod. do 18:00 hod. Koláče a pečivo od 15:30 hod. do 16:30 hod.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000