crosssearch

Tento kompletně zrekonstruovaný menší a velmi příjemný hotel se nachází na skvělém klidném místě jen pár kroků od pláže s úžasně azurovým mořem a zároveň blízko centra tradiční řecké vesničky Gennadi s neopakovatelnou atmosférou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento kompletně zrekonstruovaný menší a velmi příjemný hotel se nachází na skvělém klidném místě jen pár kroků od pláže s úžasně azurovým mořem a zároveň blízko centra tradiční řecké vesničky Gennadi s neopakovatelnou atmosférou. Moderní hotel, který je tvořen hlavní budovou a bungalovy Samozřejmostí je i přítomnost českých animátorů, kteří pro děti i dospělé připraví pestrý program plný sportu, tance a zábavy. Malé centrum letoviska s několika obchůdky, bary, tavernami se nachází kousek od hotelu. Autobusová zastávka se nachází cca 100 m od hotelu.

Poloha

písečnooblázková pláž u hotelu
malé centrum cca 400 m od hotelu
hlavní město Rhodos je cca 65 km
letiště je cca 80 km

Ubytování

Pokoje v hlavní budově a bungalovech s balkonem nebo terasou s možností dvou přistýlek jsou klimatizovány a vybaveny:
vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén)
TV/SAT
telefonem
trezorem (za poplatek)
chladničkou

Pláž

dlouhá a široká písečnooblázková pláž se nachází u hotelu
pláž je oddělená pouze klidnou pobřežní komunikací
lehátka a slunečníková za poplatek

Stravování

ALL INCLUSIVE: zahrnuje plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:00 - 10:00 h, obědy od 12:30 - 14:30 h, večeře od 18:30 - 21:30 h), občerstvení (káva, čaj, sušenky, zákusky) během dne, zmrzlina pro děti v určeném čase, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 - 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Animační program

Hotel Medblue Club je ideálním místem s výborným zázemím jak pro Dětský klub, tak pro animační programy pro dospělé. Pestrá záplava zábavných aktivit, kterou pro Vás po celý den animátoři nachystají, je zkrátka zárukou, že se zde nebude nikdo nudit. Ať už však den strávíte jakkoli, nenechte si ujít úžasná večerní představení, u kterých se budete jistě skvěle bavit.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000