crosssearch

Lippia Golf Resort

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se nachází na východní části ostrova v oblasti Afandou. Do centra města Afandou cca 10 minut pěší chůze. Město Rhodos je vzdálené cca 18 km. Hotel Lippia Golf se skládá ze 4 budov.

Konečná cena za osobu od: 14 826 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel se nachází na východní části ostrova v oblasti Afandou. Do centra města Afandou cca 10 minut pěší chůze. Město Rhodos je vzdálené cca 18 km.

Vybavení

Hotel Lippia Golf se skládá ze 4 budov. V hlavní budově se nachází vstupní hala s TV koutkem, recepce.V hotelu jsou k dispozici 2 bazény se slunečníky a lehátky zdarma, skluzavka v bazénu, také vnitřní bazén, sauna - zdarma, pool bar, hlavní bar.

Pokoje

Vybavení dvoulůžkové pokoje - klimatizace, telefon, satelitní TV, radio, lednička, trezor - zdarma, koupelna, WC, vysoušeč vlasů. Všechny pokoje disponují balkonem nebo terasou a jsou s postranním výhledem na moře.

Zábava

Amfiteátr na animace, 1 x týdně řecký večer

Stravování

program all inclusive

Pláž

Hotel leží 200 m od oblázkové pláže, lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Sportovní nabídka

Hotel nabízí bohaté sportovní vyžití: Zdarma tenis, stolní tenis, mini golf, vodní polo, beach volejbal, malé hřiště na fotbal,šachy, fitness centrum. Na pláži nabídka vodních sportů - vodní šlapadla, kánoe, windsurfing - zdarma. Za poplatek billiard.

Platební karty

AMERICAN EXPRESS, VISA, MASTER, DINERS

Internetové stránky hotelu: www.rhotel.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 410 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000