crosssearch

Lindos Sunny Village

Řecko, Rhodos

V turistickém letovisku Lardos, 250 m od písčito-oblázkové pláže, na kterou se dostanete přes málo frekventovanou ulici.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: V turistickém letovisku Lardos, 250 m od písčito-oblázkové pláže, na kterou se dostanete přes málo frekventovanou ulici.

Vybavení: Rozlehlý komplex s bungalovy vhodný pro rodiny s dětmi, který je součástí velkého hotelového komplexu, jehož zařízení lze bezplatně využívat. Recepce (trezory), společenská místnost, TV koutek, klimatizovaná restaurace (od půli června do půli září, nekuřácká zóna), bary. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a rozlehlá louka s lehátky. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži obdržíte zdarma. Ručníky na kauci.

Bungalovy: Účelně zařízené a vybavené telefonem, satelitní TV, rádiem, fénem, chladničkou, klimatizací (1.6 až 30.9.), vanou nebo sprchou, WC a balkónem nebo terasou. Volitelně lze rezervovat prostornější, s optickým oddělením noclehu rodičů od noclehu dětí (2B).

Zábava: Denní a večerní zábavní program. 1x týdně řecký večer. Sport: Za poplatek různé vodní sporty na pláži (místní provozovatelé). Děti: Samostatný dětský bazén, miniklub (4 až 12 let), hřiště, mini diskotéka, dětské menu.

Stravování: Ultra All inclusive: Všechna jídla bufetovou formou. Show-cooking.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000