crosssearch

Lindos Princess

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní hotelový komplex s kvalitními službami pro náročné klienty, přímo u pláže. Vhodný pro rodiny s dětmi. Superior all inclusive služby v ceně. Hotel leží na jihovýchodním pobřeží ostrova u hezké pláže, 50 km od města Rhodos a 5 km od města Lindos.

Konečná cena za osobu od: 14 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní hotelový komplex s kvalitními službami pro náročné klienty, přímo u pláže. Vhodný pro rodiny s dětmi. Superior all inclusive služby v ceně.

Poloha hotelu

Hotel leží na jihovýchodním pobřeží ostrova u hezké pláže, 50 km od města Rhodos a 5 km od města Lindos.

Vybavení hotelu

Luxusní hotelový komplex nabízí recepci, hlavní restauraci, 3 další restaurace (řecká, italská a rybí), plážovou restauraci, 3 bary, 2 bazény, 1 krytý bazén, obchody, internetový kout, výtah, amfiteátr, tenisový kurt, fitness, stolní tenis, saunu, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma. Lékařská služba (24 hodin).

Služby za poplatek

Trezor, kulečník, mezinárodní alkoholické nápoje, masáže, vodní sporty, internet, pronájem aut/motorek, prádelna, noční osvětlení tenisového kurtu, kadeřník, dětský zábavní park.

Ubytování

Klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo 2 přistýlek pro děti mají minibar, TV, telefon, koupelnu/WC, fén, balkon či terasu.

Pro děti

Dětská postýlka, dětské hřiště, 2 dětské bazény, dětský miniklub (pro děti 4–12 let), dětské disco, animační programy (nejsou v českém jazyce).

Superior All Inclusive

Od 07.00 do 24.00 hod., plná penze (během večeře je vyžadován společenský oděv), lehké občerstvení a svačiny, zmrzlina (10.30–24.00 hod., zavřeno 18.30–21.30 hod.), odpolední káva/čaj a zákusek (16.00–18.00 hod.), místní nealkoholické a alkoholické nápoje, minibar na pokoji (pivo, minerální voda, nealko nápoje, doplňován každý druhý den), animační programy, sport: tenis, basketbal, šipky, stolní tenis, minigolf, fitness (10.00–18.00 hod.), sauna, jacuzzi, aerobic, plážový volejbal.

Internetové stránky hotelu: www.lindosprincess.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 943 termínů

Celkem 943 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000