crosssearch

Lindos Princess Beach

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Ideální volba pro rodinnou dovolenou. Přímo na oblázkovo-písečné pláži. 3 sladkovodní bazény.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Ideální volba pro rodinnou dovolenou. Přímo na oblázkovo-písečné pláži. 3 sladkovodní bazény.

Poloha

klidná, na okraji letoviska. V blízkosti hotelu obchody, restaurace a bary. Letovisko Pefkos cca 1,5 km, letovisko Lindos cca 7 km. Letiště cca 65 km.

Pláž

přímo na oblázkovo-písečné pláži. Ve vodě částečně kamenné desky (doporučujeme boty do vody). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Vybavení

komfortní hotel s 582 pokoji. K vybavení patří hlavní restaurace, 3 tematické restaurace (řecká, středomořská a italská), bar, obchod. V rozlehlém venkovním areálu se nachází 3 sladkovodní bazény (některé se skluzavkami), bar u bazénu/na pláži. lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): klimatizace, sat. TV, fén, minibar, trezor, WC, vana, balkon. Strana do zahrady. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (A2I/A3I) s výhledem na moře nebo dvoulůžkových pokojů (A2J/A3J) s výhledem na moře, v blízkosti pláže. Bungalovy (A2F/A3F): kombinace obývací ložnice, balkon nebo terasa, jinak jako A2A. Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B): v řadových domech, obývací ložnice (malá místnost) a ložnice rozdělená posuvnými dveřmi, balkon. Jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): prostornější, vana nebo sprcha, terasa, v přízemí, jinak jako A2B. Rodinné suite (A2D/A3D/A4D): obývací ložnice a samostatná ložnice, v řadových domech. Jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje v bungalovech (A2G/A3G/A4G): v řadových domech, obývací ložnice a ložnice oddělená posuvnými dveřmi, v blízkosti pláže, balkon s výhledem na moře. Vybavení jako A2A. Rodinné pokoje v bungalovech (A2H/A3H/A4H): v řadových domech, obývací ložnice a ložnice oddělená posuvnými dveřmi, v blízkosti pláže, v přízemí. Terasa s výhledem na moře. Vybavení jako A2A. Executive suite (A2E/A3E/A4E): obývací ložnice s pohovko a ložnice, koupelna s vířivkou, balkon. Stejné vybavení jako A2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. Během hlavních jídel nealkoholické nápoje, pivo, stolní víno, džusy a stolní voda. Snacky od 10.30 do 18.00 h. a 21.30 do 24.00 h. 2x týdně tematické večeře, 1x týdně večeře v a-la-carte restauraci (nutná rezervace). Minibar doplňován 3x týdně vodou, nealkoholickými nápoji a pivem. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, plážový volejbal/basketbal, boccia, šipky, fitness, minigolf, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, aqua aerobic. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma. Internetový koutek (za poplatek).

Wellness

zdarma: hammam, krytý bazén (od 16 let), sauna a vířivka. Za poplatek: kadeřnictví, masáže, kosmetika.

Děti

miniklub (od 4 do 7 let), maxi klub (od 8 do 12 let) a junior klub (od 13 do 17 let) - pouze během hlavní sezony. 2 samostatné dětské bazény, dětské hřiště. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětská židlička v restauraci.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000