crosssearch

Hotel je vzdálen 2,5 km od městečka Lindos (nejkrásnější egejská osada se zachovalou akropolí a malebnými uličkami). Město Rhodos, letiště, přístav cca 50 km. Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bary, minimarket, TV místnost. K venkovnímu vybavení patří 2 bazény,...

Konečná cena za osobu od: 26 335 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel je vzdálen 2,5 km od městečka Lindos (nejkrásnější egejská osada se zachovalou akropolí a malebnými uličkami). Město Rhodos, letiště, přístav cca 50 km.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bary, minimarket, TV místnost. K venkovnímu vybavení patří 2 bazény, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (renovované v roce 2007-2008) mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizaci, TV/sat., miniledničku, trezor (za poplatek), kávovar a balkon nebo terasu. Za příplatek k dispozici prostornější junior suity (1 místnost).

Zábava

3-4 týdně řecký večer, živá hudba.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu včetně show cooking. Možnost výměny večeře za oběd (bez doplatku) nebo za večeři v a la carte restauraci s doplatkem.

Naše mínění

Klidný hotel s krásným panoramatickým výhledem na pláž Vliha. Doporučujeme klientům pro strávení klidné dovolené v diskrétní atmosféře luxusního hotelu.

Pláž

Hotel leží cca 50 m od písečné pláže (pláž je označena modrou vlajkou - značkou kvality). Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sport

Stolní tenis, kulečník. Na pláži za poplatek vodní sporty (vodní lyže, vodní banán, kánoe aj.).

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (červenec-srpen).

Karty

VISA, EC/MC.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 194 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000