crosssearch

Lindos Imperial Suites

Řecko, Rhodos

U široké písečno-oblázkové pláže v oblasti Kiotari na jihu ostrova. Centrum městečka Lardos cca 4 km. Historické a malebné městečko Lindos je vzdáleno cca 10 km. Hlavní město Rhodos je vzdáleno cca 60 km. Autobusová zastávka cca 100 m od hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
U široké písečno-oblázkové pláže v oblasti Kiotari na jihu ostrova. Centrum městečka Lardos cca 4 km. Historické a malebné městečko Lindos je vzdáleno cca 10 km. Hlavní město Rhodos je vzdáleno cca 60 km. Autobusová zastávka cca 100 m od hotelu.

Vybavení:
Suity v privátní zóně pouze pro dospělé osoby. Vstupní hala s recepcí, restaurace, bary. V zahradě se nachází velký hlavní bazén.Terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Klienti Lindos Imperial Suites můžou využívat služby hotelu Lindos Imperial 5* (restaurace, bazény, aquapark...).  

Zábava:
Animační programy, disko, piano bar.  

Sportovní nabídka:
Zdarma: aerobik, aquagymnastika, lukostřelba, basketbal, plážový volejbal, šipky, fotbal, tenis a stolní tenis Za poplatek: jízda na banánech, kánoe, šlapadla, půjčovna kol  

Pro děti:
Aquapark přímo v hotelu zdarma, otevřeno denně 10.00-18.00 hod. v závislosti na počasí.   

Pláž:
Dlouhá a široká písečno-oblázkové pláž, 30 metrů od relaxačního bazénu. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti depozitu.  

Pokoje:
SU: koupelna/WC (župan), individuální klimatizaci, LCD TV/sat., minilednička (nelako a voda doplňována 3x týdně), set na příparvu kávy/čaje, vysoušeč vlasů, trezor, 2 oddělené místnosti, balkon nebo terasu. SUPP: viz SU, v přízemí s privátním bazénem, 1 místnost.SUSPJ: viz SU, sdílený bazén, venkovní jacuzzi, 1 místnost.SUPPJ: viz SU, privátní bazéne, venkovní jacuzzi, 1 místnost.  

Maximální obsazenost:
Suita (SU): 2 dospělí, 3 dospělí Suita s privátním bazénem (SUPP): 2 dospělí, 3 dospělí Suita se společným bazénem a jacuzzi (SUSPJ): 2 dospělí, 3 dospělí Suita s privátním bazénem a jacuzzi (SUPPJ): 2 dospělí, 3 dospělí Osoby od 16 let  

Stravování:
Viz program all inclusive.  

Program all inclusive:
snídaně formou bufetu (07.00-11.00 hod.) oběd formou bufetu (12.00-15.00 hod.), možnost oběda v taverně (nutná rezervace) večeře předkrmy formou bufetu, hlavní jídla formou menu (19.00-22.00 hod.), možnost večeře v italské a řecké restauraci snack, zmrzlina (11.00-17.00 hod.) káva, čaj, zákusek a zmrzlina (17.00-18.00 hod.) půlnoční snack (23.00-24.00 hod.) nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, káva a čaj (10.00-24.00 hod.) doplňovaná miniledička 3x týdně (voda, nealko) snídaně, oběd, večeře, nápoje v restauraci u bazénu s mezinárodní kuchyní, ostatní služby možné čerpat v hotelu Lindos Imperial 5*.  

Platební karty:
VISA, EC/MC, AMEX.  

www:
http://www.lindoshotels.com/

Zvláštnosti:
Hotel neakceptuje děti do 16 let.

Wellnes - SPA:
Moderní wellness centrum Zdarma: vnitřní bazén Za poplatek: sauna, hammam  

Internet:
Zdarma: Wifi na pokojích

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000