crosssearch

Hotel je vzdálen cca 2 km od centra městečka Lindos (nejkrásnější egejská osada se zachovalou akropolí a malebnými uličkami, nabízející nezapomenutelnou atmosféru, rodné místo sochaře Charése, autora kolosu rhodského).

Konečná cena za osobu od: 25 430 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel je vzdálen cca 2 km od centra městečka Lindos (nejkrásnější egejská osada se zachovalou akropolí a malebnými uličkami, nabízející nezapomenutelnou atmosféru, rodné místo sochaře Charése, autora kolosu rhodského). Město Rhodos, letiště, přístav cca 5

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, bar u bazénu, TV místnost, konferenční místnost, minimarket. K venkovnímu vybavení patří 2 bazény, terasy na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Vnitřní vyhřívaný bazén.

Pokoje

Nové dvoulůžkové pokoje 30 m˛ (DR) mají koupelnu/WC včetně jacuzzi, župany, vysoušeč vlasů, LCD TV/sat. včetně placených kanálů, DVD/ MP3, individuální klimatizaci, kávovar, trezor, minibar, telefon a balkon nebo terasu. Prostornější junior suity 38 m˛

Zábava

Možnost příjemného posezení v jedné z řeckých taveren v městečku Lindos.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu, večeře formou menu v a la carte restauraci.

Mínění

Nový luxusní hotel s ohromujícím výhledem na moře, určený pouze pro pobyty jednotlivců nebo párů - dospělých osob - zaručuje romantickou dovolenou s vysokým standardem služeb.

Pláž

Přímý vstup na písečnou pláž (cca 50 m), lehátka a slunečníky zdarma. K dispozici zdarma osušky k bazénu a na pláž.

Karty:
VISA, EC/MC.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 161 termínů

Celkem 161 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000