crosssearch

Kypriotis

Řecko, Rhodos

Poloha: příjemný renovovaný hotel situovaný v západní okrajové části města Rhodos nedaleko pláže, historické centrum města vzdálené cca 750 m, autobusová zastávka cca 30 m od hotelu; taverny, obchody, supermarkety, bary a kavárny v blízkém okolí hotelu. Ubytování: menší...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi oblíbený hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, výhodnou polohou v dosahu historického centra města Rhodos a současně v blízkosti pláže vhodný pro klienty všech věkových skupin.

Pláž: Cca 100 m od písčito-oblázkové pláže

Typ stravy: Polopenze

Poloha: Příjemný renovovaný hotel situovaný v západní okrajové části města Rhodos nedaleko pláže, historické centrum města vzdálené cca 750 m, autobusová zastávka cca 30 m od hotelu; taverny, obchody, supermarkety, bary a kavárny v blízkém okolí hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí a posezením, restaurace, bar, bar u bazénu, SAT/TV koutek, minimarket, menší bazén se sladkou vodou – lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), terasa.

Služby za poplatek: Biliár, masáže, sauna, internet, trezor na pokoji, fitness, stolní tenis.

Ubytování: Menší moderně zařízené pokoje s centrální klimatizací bez poplatku v období 15.06.–15.09., koupelnou a soc. zařízením, telefonem, SAT/TV, miniledničkou, balkonem nebo terasou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000