crosssearch

Kiotari Garden

Řecko, Rhodos

Hotelový komplex hotelů Kiotari Garden, Kiotari Bay a Miraluna v jižní části ostrova - klidném letovisku Kiotari, klienti hotelu Kiotari Garden mohou využívat zázemí hotelu Kiotari Bay a Miraluna

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zcela nový moderní hotel s řadou sportovních aktivit a animačních programů v sousedním hotelu. Ideální pro strávení příjemné dovolené, ideální pro rodiny s dětmi.

Pláž: Cca 300 m písčito-oblázková

Typ stravy: All inclusive

Poloha: Hotelový komplex hotelů Kiotari Garden, Kiotari Bay a Miraluna v jižní části ostrova – klidném letovisku Kiotari, klienti hotelu Kiotari Garden mohou využívat zázemí hotelu Kiotari Bay a Miraluna (bazény, sportovní zázemí, občerstvení během dne, nápoje a zmrzlinu).

Vybavení: Moderní nový hotel s recepcí, restaurací, barem, bazénem (slunečníky a lehátka zdarma), dětským bazénem, TV místností, minimarketem, sportovními aktivitami – volejbal, stolní tenis, fitness, tenis.

Služby za poplatek: Biliár, sauna, masáže (v sousedním hotelu), trezor na pokoji.

Ubytování: Moderní nové klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením, TV, ledničkou, trezorem, balkonem/terasou. Klimatizace v období 01.07.–31.08. bez poplatku.

Pro děti: V programu all inclusive pro rodiny s dětmi: zmrzlina 10.00–18.00, nealko nápoje 10.00–23.00 hod., dětské menu, dětský bazén.

All inclusive: Plná penze formou bufetu vč. nápojů (lokální rozlévané pivo, víno, nealkoholické nápoje), lehké snacky během dne (pizza, sendviče, hamburgery, koláče, sušenky) a lokální alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj 10.00–23.00 hod., pro děti zrmzlina 10.00–18.00 hod.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000