crosssearch

Kalithea Horizon Royal

Řecko, Rhodos

Sesterský hotel hotelu Kalithea Mare Palace, dopručujeme všem, kteří ocení blízkost pláže a kvalitní program all inclusive, to...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 16 980 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sesterský hotel hotelu Kalithea Mare Palace, dopručujeme všem, kteří ocení blízkost pláže a kvalitní program all inclusive, to vše v blízkosti hlavního města ostrova s mnoha možnostmi zábavy a kulturního vyžití.

Poloha
Hotel se nachází 1 km od centra střediska Kalithea, kde naleznete bary, restaurace a obchody, pouhých 6 km od hlavního města ostrova. Další velké rekreační středisko Faliraki s velkým aquaparkem je vzdáleno cca 3 km, letiště 14 km. Pravidelné linkové spojení mezi Kalitheou a městem Rhodos (za poplatek zastávka u hotelu).

Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bary včetně baru u pláže (není v ceně all inclusive), taverna. V zahradě se nachází 3 terasovitě vybudované bazény, které jsou propojeny kaskádovitými vodopády, otevřená venkovní jaccuzi s výhledem na moře, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Dětský bazén. Klienti hotelu mohou také využívat veškeré služby sesterského hotelu Kalithea Mare Palace včetně stravování ve vybraných restauracích.

Pláž
Hotel leží přímo nad privátní pláží s hrubým pískem, lehátka a slunečníky za poplatek, osušky oproti depozitu (2x týdně). K dispozici hotelový vláček na pláž.

Ubytování
Pokoje mají koupelnu/WC, TV/sat., centrální klimatizaci (v určitých hodinách), trezor (za poplatek), minibar (doplňovaný každé 3 dny), vysoušeč vlasů, balkon nebo terasu. Pokoje superior mají navíc DVD/CD přehrávač, kávovar, trezor (zdarma), župany, v den příjezdu na pokoji mísu ovoce a víno.
Maximální obsazenost DR/DRSS 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti, DRS 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Stravování
Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka
Zdarma fitness, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), stolní tenis, lekce aerobiku a aqua-aerobiku. Za poplatek sauna, lekce potápění (1 cvičný ponor zdarma).

Zábava
Denní animační program, živá hudba.

Pro děti
Dětský bazén, hřiště, miniklub (4–12 let), místnost s videohrami (za poplatek).

Program all inclusive

– snídaně (07.00–10.00 hod.), oběd v taverně nebo v baru u bazénu a večeře formou bufetu včetně show cooking (18.30–00.30 hod.)
– ranní kontinentální (06.00–07.00 hod.) a pozdní kontinentální snídaně (10.00–11.00 hod.)
– teplé a studené občerstvení během dne
– půlnoční snack (23.00–24.00 hod.)
– nealkoholické a alkoholické nápoje místní i zahraniční výroby (10.00–24.00 hod.)
– zmrzlina, káva, čaj v průběhu dne

Internet
WiFi u recepce, bazénu a v blízkosti hlavní restaurace za poplatek.

Platební karty
VISA, EC/MC.

Internetové stránky hotelu: www.kalitheamare.gr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 190 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000