crosssearch

Hotel Helena

Řecko, Rhodos

Poloha: menší, zcela zrekonstruovaný penzion s příjemnou a přátelskou rodinnou atmosférou. Rušnější centrum s řadou obchodů, restaurací, barů a kaváren je vzdáleno cca 300 m. Zastávka městského autobusu do malebného Nafplia je poblíž hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a vybavení:

Poloha: menší, zcela zrekonstruovaný penzion s příjemnou a přátelskou rodinnou atmosférou. Rušnější centrum s řadou obchodů, restaurací, barů a kaváren je vzdáleno cca 300 m. Zastávka městského autobusu do malebného Nafplia je poblíž hotelu. Služby: vstupní hala, recepce (během dne až do pozdních večerních hodin), telefonní automat, salónek s velkoplošnou TV se satelitním příjmem, kavárna, bar, restaurace, malá terasa s fontánkou, malá zahrada, parkoviště. Wifi v recepci i na pokojích zdarma. Pokoje: vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály (i s jedním českým programem), rychlovarnou konvicí, možností připojení na internet (wifi zdarma), chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem na hory, letovisko nebo s částečným výhledem na moře. Jednolůžkové pokoje jsou jen s výhledem do vnitrozemí. Stravování: rozšířené kontinentální snídaně s možností samoobslužného (neomezeného) doplňování nápojů, pečiva a marmelád, večeře formou bufetu v hotelu RITSA (cca 250 m). Sport a zábava: využívat lze následující služby v hotelu RITSA, vzdáleném cca 250 m: bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, malé, velmi jednoduše zařízené fitcentrum (zdarma), internetový koutek s jedním počítačem (zdarma), bar a snackbar u bazénu. V hotelu Ritsa je též možné si dokoupit obědy za velmi přijatelné ceny (denně mezi 12:0015:00). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek). Pláž: hlavní široká písečná pláž letoviska je ve vzdálenosti cca 130 m, cestou přes silnici. Vstup je zde pozvolný, ideální pro rodiny s děti a seniory.

Trasa:

Tolo Sparta Mystras Nafplio Delfy Athény průplav Korinth Mykény Starý Korinth Sarónské ostrovy Spetses a Hydra

Informace:

Orientační výše vstupného u výše uvedených výletů je cca 85,- EUR/os. Každý účastník hradí přímo na místě. Výše vstupného je uváděna na základě platných cen z roku 2015. Změna pořadí jednotlivých výletů vyhrazena Zájezd je organizován ve spolupráci s CK VTT. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Upozornění: Program může být též upraven dle aktuálního letového a lodního řádu, který vstoupí v platnost v lednu/únoru 2016. Zájezd a výlety jsou doprovázeny českým delegátem, který podává výklad v autobusu a na lodi. POZOR - výlety uvedené v programu nezahrnují vstupy a místního průvodce, který by podával výklad. Některé fakultativní výlety se konají jen v případě dostatečného počtu zájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000